EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent

Gdańsk Tattoo Konwent

2012-07-28 - 2012-07-29

sprzedaż zakończona
Opis

Gdańsk Tattoo Konwent 2012

 

Jesteście gotowi na czwartą edycję gdańskiego Tattoo Konwentu? Tak?

Przygotujcie sie zatem na wiele niezapomnianych wrażeń, których dostarczą wam przygotowane przez nas atrakcje. Przede wszystkim wystawcy - jako nieodłączny element festiwalu tatuażu - zagoszczą w murach hali stoczniowej, popisując się przed wami sztuką ozdabiania ciała!

Jak co roku zadbaliśmy o odpowiednią oprawę muzyczną! Gwiazdą sceny koncertowej tegorocznego Konwentu będzie między innymi legendarna kapela psychobilly Mad Sin, która po raz pierwszy w historii odwiedzi trójmiasto. Oprócz niej na scenie koncertowej zobaczycie Blade Loki , Schizmę, Trapped Under Ice, Bulbulators i innych!

W ciągu tych dwóch dni odbędzie się również pokaz podwieszania The Hooked Friends, taniec burleski w wykonaniu Xarah Von Den Vielenregen oraz Freakshow Lorda Insanity! A to nie wszystko, bo czekają na was także wystawy i atrakcje przygotowane przez jednego ze sponsorów festiwalu - markę Monster Energy!!

Będzie to czwarta i jednocześnie najatrakcyjniejsza z dotychczasowych edycji naszego festiwalu - czekamy na was w ostatni weekend lipca w klimatycznych, industrialnych halach Centrum Stoczni Gdańskiej!

Więcej informacji:
www.tattookonwent.pl
www.facebook.pl/GdanskTattooKonwent

 

Bilety w przedsprzedaży:

I pula:
30zł - karnet dwudniowy (pierwsze 200szt.)

Uwaga! Wśród osób, które zakupiły karnety w pierwszej puli zostanie rozlosowanych 5 koszulek Tattoo Konwent. 

Przedsprzedaż
25zł - bilet jednodniowy
35zł - karnet dwudniowy
100zł - karnet VIP (karnet dwudniowy + koszulka Tattoo Konwent + open bar) 

Bilety
Sprzedaż zakończona.