EnglishEnglish
 
Gruziński Teatr Tańca

Gruziński Teatr Tańca

czw., 20 października 2011, 19:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

ENERGETYCZNE SHOW GRUZIŃSKIEGO TEATRU TAŃCA
DLA KAŻDEGO, KTO KOCHA TANIEC! PO RAZ PIERWSZY W KRAJU!

Prosto po trasie koncertowej na kontynencie południowo-amerykańskim, która zakończyła się ogromnym sukcesem, po raz pierwszyGruziński Teatr Tańca będzie miał zaszczyt wystąpić w Polsce.

Projekt narodził się z inicjatywy laureatek światowych festiwali – bliźniaczek o fascynującej urodzie - Maki i Eki Vacheishvili, które założyły zespół w 2000 roku. W roku 2006 Georgian Dance Show Theatre Legacy zdobył prestiżową nagrodę „Gold Eagle”, a każdy z członków został nagrodzony złotym medalem.

Bogactwo choreografii i porywająca muzyka sprawiają, że niepowtarzalne widowisko na długo pozostaje w pamięci. Ekspresja i dynamizm tańca w cudowny sposób wyrażają wszelkie możliwe ludzkie uczucia i emocje: miłość, zazdrość, radość i pożądanie. Artyści swoim tańcem potrafią malować różnorodne obrazy piękna i  obyczaju Gruzji, na które miały wpływ kultura grecka, arabska i rosyjska.

Dodatkowym atutem tego wspaniałego show są przepiękne kostiumy rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy. Jednym słowem: niepowtarzalne widowisko, które oszałamia widza!

TO TRZEBA KONIECZNIE ZOBACZYĆ NA ŻYWO!

 

 

 

źródło: materiały promocyjne organizatora

 

Bilety:
miejsca siedzace, numerowane

100zł - I kategoria
85zł - II kategoria
60zł - III kategoria
45zł - IV kategoria

Bilety
Sprzedaż zakończona.