EnglishEnglish
 
Halloween: Monsters Inside Us with Lucy i Dinky

Halloween: Monsters Inside Us with Lucy & Dinky

pt., 31 października 2014, 22:00

sprzedaż zakończona
Opis

Halloween: Monsters Inside Us with Lucy & Dinky

Halloween z jednymi z obecnie najgorętszych nazwisk elektronicznego świata. Po latach wielki powrót DINKY do Wrocławia! Partnerować jej będzie książę nowoczesnego techno - LUCY !!! W ten straszy wieczór, kiedy w każdym z nas budzi się inny potwór, mamy zaszczy zaprosić do wspólnego tańca. 

Połączyliśmy w jednym wydarzeniu, dwie, skrajne i intrygujące postaci, które naszym zdaniem, w chwili obecnej są jednymi z najgorętszych nazwisk na światowej scenie elektronicznej.

DINKY - kobieta o wielu twarzach. Wydaje w najlepszych wytwórniach na świecie, jest rezydentką Panorama Bar, jednego z najlepszych klubów globu. Łączy subtelny charakter muzyki elektronicznej z niekonwencjonalnymi i oryginalnym pomysłami. Jej poprzedni występ we Wrocławiu przez wielu uznawany był za jeden z najlepszych występów w historii naszego miasta.

LUCY - perfekcyjny, nienaganny, pomysłowy. Szef wytwórni Stroboscopic Artefacts. Jego klasę docenił sam Speedy J, który zaprosił go do wspólnego projektu Zeitgeber. Występ tego duetu był przez zainteresowanych uznawany za najlepszy na tegorocznym festiwalu Audioriver. Jeśli mowa o nowoczesnym i świeżym techno na myśl od razu przychodzi nam Lucy.

By dopełnić nocnych wrażeń dodajemy tematyczny mapping 3D oraz miejscówkę która jest wymarzoną lokacja pod 31 października. Jest to prawdziwa legenda elektronicznego Wrocławia w nowej odsłonie! Wnętrza, które gościły już takie znakomitości jak Hearthrob, Housemeister czy Proxima. Od paru lat nie mogło się odnaleźć w klubowej estetyce. Jednak ekipa Suck My Bass oraz nowy właściciel udowodnią, że to miejsce to idealne przestrzenie do imprezowych szaleństw. Nowe nagłośnienie, ekipa doświadczonych akustyków, finezyjne wizualizacje, a przede wszystkim muzyka na najwyższym światowym poziomie! Oto nasza lokalizacja. Sala Gotycka w samym sercu naszego miasta! Do zobaczenia!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.