EnglishEnglish
 
I LOVE YOU - komedia muzyczna

I LOVE YOU - komedia muzyczna

2012-02-14

Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

 

„I LOVE YOU” to musical dla Zakochanych, dla Singli i dla Małżeństw, dla Par i dla Samotnych, dla tych którzy nie mają jeszcze swojej Połówki i dla tych, którzy Kochają i pragną być Kochani...

W obsadzie - znane ze scen teatralnych i „małego” ekranu polskie gwiazdy!

Rafał Królikowski 
Mariusz Kiljan 
Magdalena Smalara
Elżbieta Romanowska

I LOVE YOU jest zabawną komedią muzyczną napisaną przez jednego z najbardziej cenionych amerykańskich dramaturgów - Joe'go Di Pietro.  Musical ten ukazuje perypetie kilkunastu kochających, zakochanych lub walczących o „szczęście” par. W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach, o uniesieniach, porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera oraz o tym, co się dzieje, kiedy wreszcie uda się znaleźć kogoś na stałe. Mamy więc cały przekrój sytuacji od pierwszej randki, przez ślub, pożycie małżeńskie po wspólną starość. W tym ciepłym i przezabawnym spektaklu każdy odnajdzie coś ze swojego życia. Opuszczając spektakl z uśmiechem pomyślisz: „Czy oni mówią o mnie?”.

Zabawny, przenikliwy, wzruszający - pisano o nim w amerykańskiej prasie. Przez Gannett Newspapers został okrzyknięty jako „(…) najbardziej zabawne show na Broadwayu!”

Wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i kapitalne piosenki sprawiły, że musical I LOVE YOU został przetłumaczony na 14 języków. Wystawiono go na 4 kontynentach, w 16 państwach, w prawie 500 miastach świata m.in. Taipei, Tel Awiwie, Rio de Janeiro czy Sydney! Teraz przyszedł czas na Wrocław!

źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety:
od 60zł do 120zł

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.