EnglishEnglish
 
Koncert Walentynkowy - Mon Amour, Jacek Silski oraz Formacja Chatelet

Koncert Walentynkowy - Mon Amour, Jacek Silski oraz Formacja Chatelet

sob., 15 lutego 2014, 17:00

sprzedaż zakończona
Opis

Zapraszamy Państwa na niezapomniany koncert Walentynkowy! W ten zimowy wieczór rozgrzeją Państwa piosenki niesamowitego holenderskiego zespołu Mon Amour oraz znanego z polskiej estrady Jacka Silskiego. Podczas 4 – godzinnego koncertu zespoły przedstawią piosenki ze swoich najnowszych płyt. Ponadto, wystąpi Formacja Chatelet ze swoim najnowszym programem „Letnia gołoleć”.

Mon Amour to grupa świetnych muzyków, każdy z nich posiada własny dorobek w karierze muzycznej. Zespół Mon Amour w 2009 roku wydał debiutancki album pt. "After All these Years" Został on bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i zajął 17 pozycję wśród 100 najlepszych płyt wszechczasów. Następnie, w 2010 roku wydano drugi album pt. "A Matter of Time". Płyta ta jest albumem w linii tonacyjnej i aranżacyjnej BZN, z coraz bardziej nowoczesnym dźwiękiem Mon Amour. Trzecia płyta nosi tytuł "Sing me a song".

Jacek Silski - solista Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie. Wydał trzy płyty, kilka video - clipów. Ponadto występował na jednej scenie z Julio Iglesiasem w Danii. Płyta wydana w 2012 roku nosi tytuł "Romantica".

Formacja Chatelet - "niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy". Formacja powstała w Krakowie i jest to jeden z najbardziej znanych kabaretów w Polsce. Kochają być na scenie o czym się Państwo sami przekonacie!

Serdecznie zapraszamy na ten niezwykły wieczór!

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów:

150 zł - kategoria VIP
80 zł - kategoria I
60 zł - kategoria II

Miejsca parkietowe VIP usytuowane są przy scenie i obejmują sześć pierwszych rzędów. W cenę biletu wliczona jest płyta DVD z październikowego koncertu zespołu Mon Amour, który odbył się w Zabrzu.Poglądowy plan

Koncert Walentynkowy - Jastrzębie Zdrój - 15 lutego 2014 - poglądowy plan
Bilety
Sprzedaż zakończona.