EnglishEnglish
 
Maraton Filmowy: Przed wschodem słońca; Przed zachodem słońca; Przed północą

Maraton Filmowy: Przed wschodem słońca; Przed zachodem słońca; Przed północą
Letnie Wieczory Filmowe z Kinem Solo

sob., 12 lipca 2014, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Kino Solo przenosi się na całe wakacje na bajkowe tarasy Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu. Tym razem zapraszamy nie tylko singli, ale również tych, którzy odnaleźli już swoją połówkę.Na letnich wieczorach filmowych każdy znajdzie coś dla siebie! Dla fanów imprez w dobrym towarzystwie mamy 6 imprez z projekcją filmu zakończonych afterparty.Dla nocnych marków, którzy lubią wracać do domu w blaskach pierwszych, słonecznych promieni, przygotowaliśmy 3 maratony filmowe. 

Do tego na każdym seansie organizatorzy zaplanowali konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.O spragninych i głodnych przez całą imprezę będzie dbał nasz catering, w którym będzie się można zaopatrzyć w ciepły posiłek, przekąski oraz zacne drinki.

Zbierzcie więc znajomych i od 5 lipca do końca sierpnia widzimy się w każdą sobotę! Nie może Was tam zabraknąć!

Maraton Filmowy: Przed wschodem słońca; Przed zachodem słońca; Przed północą

Przed wschodem słońca

W pociągu do Wiednia Amerykanin spotyka piękną Francuzkę. Mimo że dziewczyna planuje kontynuować podróż, młodzi, by nie przerywać ciekawej konwersacji, decydują się na wspólną wędrówkę po stolicy Austrii.

Przed zachodem słońca

Dziewięć lat temu Jesse i Celine spotkali się przez przypadek w Wiedniu. Mimo że nie znali się wcale, całą noc spędzili na rozmowach o życiu, wartościach, o rzeczach tych błahych i tych ważnych.Rozstali się tuż przed świtem, obiecując, że zobaczą się już za 6 miesięcy. Do spotkania jednak nie doszło… Teraz, po upływie tylu lat, ich drogi niespodziewanie przetną się ponownie w Paryżu, w którym Jesse promuje swoją najnowszą książkę. Na jednym ze spotkań dla czytelników pojawia się Celine… Oboje mają kilka godzin, by uporać się ze swoimi uczuciami, przeszłością i odpowiedzieć na trudne pytanie: Czy znaczą wciąż dla siebie tyle, co dziewięć lat temu? 

Kameralny dramat Richarda Linklatera to kontynuacja „Przed wschodem słońca”, obrazu, który w 1995 roku zdobył Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie. „Before Sunset” również był prezentowany w konkursie Berlinale, jednak mimo aprobaty publiczności i krytyków nie zdobył żadnej nagrody

Przed północą

Po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego lata minęło kolejnych dziewięć lat. Gdzie są teraz? Czy uczucie, które ich połączyło przetrwało do dziś? 

Reżyser filmu „Przed wschodem słońca” i „Przed zachodem słońca” przedstawia ostatnią część trylogii okrzykniętej przez krytyków największym romansem współczesnego kina,w którym swoje życiowe role zagrali Julie Delpy i Ethan Hawke.

Cena biletu: 50 zł

Udział w 7-godzinnym evencie filmowym z klimatyczną oprawą muzyczną i świetlną, konkursami i quizami filmowymi oraz projekcją filmów. Wstęp na projekcję filmu "Przed zachodem słońca" jest bezpłatny.

Bilety
Sprzedaż zakończona.