EnglishEnglish
 
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!
Letnie Wieczory Filmowe z Kinem Solo

sob., 5 lipca 2014, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Kino Solo przenosi się na całe wakacje na bajkowe tarasy Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu. Tym razem zapraszamy nie tylko singli, ale również tych, którzy odnaleźli już swoją połówkę.Na letnich wieczorach filmowych każdy znajdzie coś dla siebie! Dla fanów imprez w dobrym towarzystwie mamy 6 imprez z projekcją filmu zakończonych afterparty.Dla nocnych marków, którzy lubią wracać do domu w blaskach pierwszych, słonecznych promieni, przygotowaliśmy 3 maratony filmowe. 

Do tego na każdym seansie organizatorzy zaplanowali konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.O spragninych i głodnych przez całą imprezę będzie dbał nasz catering, w którym będzie się można zaopatrzyć w ciepły posiłek, przekąski oraz zacne drinki.

Zbierzcie więc znajomych i od 5 lipca do końca sierpnia widzimy się w każdą sobotę! Nie może Was tam zabraknąć!

Moulin Rouge

Moulin Rouge to najsłynniejszy i najbardziej skandalizujący nocny klub Paryża przełomu wieków. Jego gwiazdą jest Satine (Nicole Kidman), piękna kurtyzana, o której względy zabiega bogaty książę (Richard Roxburgh). Ona kocha jednak Christiana (Ewan McGregor), ubogiego poetę, który przybył do Paryża, by poznać smak dekadenckiego życia.Satine nie chce być tancerką – marzy, by zostać prawdziwą aktorką. Książę godzi się sfinansować wystawną rewię z jej udziałem, stawia jednak jeden warunek – zakochana w Christianie kurtyzana ma zostać jego kochanką…


Cena biletu: 55 zł

W cene biletu wliczony jest pakiet cateringowy (jeden posiłek + welcome drink), udział w projekcji filmu oraz w afterparty.

Bilety
Sprzedaż zakończona.