EnglishEnglish
 
Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Zieleniec 2014

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Zieleniec 2014

2014-07-17 - 2014-07-20
( Start imprezy: 17.07.2014, godz. 12 )


sprzedaż zakończona
Opis

Zieleniec w Górach Orlickich jest doskonale znany fanom białego szaleństwa. Zimą na stokach i wyciągach królują narciarze i snowboardziści. Jednak już 17 lipca Zieleniec na weekend zamieni się w górską motocyklową stolicę! Piękne widoki, niepowtarzalny mikroklimat i warkot setek silników.

Teren zlotu znajduje się w samym centrum Zieleńca, zapewniamy duże pole namiotowe z zapleczem sanitarnym, z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę.

Rockowe koncerty, pokaz sztucznych ogni, kolorowe lampiony puszczane w nocne niebo, pokazy Fakira, Grill & Bar 24h, konkurencje zlotowe z nagrodami. Każdy zlotowicz w cenie wjazdu otrzyma znaczek, naszywkę, naklejkę, miejsce na polu namiotowym.

Zapewniamy 100 % bezpieczeństwa dla naszych gości:

  • zlot przez całą dobę zabezpiecza firma ochroniarska
  • całodobowa ekipa ratowników z Motopomocni.pl
  • monitoring Full HD 24H z rejestratorem
  • alkomat dostępny na zlocie 24H
  • służby informacyjne

 

Bilety

70 zł - karnet czterodniowy . W pakiecie: uczestnictwo w koncertach, 4 dni pola namiotowego, 5 piw, znaczek zlotowy, naszywka zlotowa, naklejka, informator.

20 zł - bilet jednodniowy na wybrany dzień zlotu  (bilet jednodniowy nie upoważnia do wjazdu motocyklem na teren imprezy).

Pakiety karnetowe będą do odbioru przy bramie wjazdowej na teren imprezy. Zakupione karnety oraz bilety będą wymieniane na opaski.

Bilety
Sprzedaż zakończona.