EnglishEnglish
 
Only you - czyli farsa na dwoje w Teatrze Formy

Only you - czyli farsa na dwoje w Teatrze Formy

pt., 11 lutego 2011, 19:00

Teatr Formy
Scena pantomimy
ul. Hallera 15 (budynek kina Lwów)
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

„Only you - czyli farsa na dwoje” -  to spektakl pantomimy obfitujący w momenty, komiczne, groteskowe, ale i też nie pozbawione wątków wzruszających. Jest to osobiste wspomnienie dzieciństwa i przeżyć z nim związanych.
Akcja sztuki rozpoczyna się na początku lat trzydziestych w Polsce i dzieje się bez mała na przestrzeni lat 60. Niektóre z pośród ukazanych w tej historii zdarzeń… to zamglony sen, który powrócił do mnie z dzieciństwa.
To opowieść o miłości trudnej, czasami absurdalnej, ale możliwej…       
Józef Markocki


„W przedstawieniu dwoje mimów opowiada bez słów historie życia dwojga ludzi- od dzieciństwa do starości. Opowiadają ruchem gestem, mimiką- w sposób tak czytelny i wyrazisty, że nie tylko poznajemy historię ich beztroskiej młodości, poznawania się, miłości, małżeństwa,, kłopotów wspólnego życia ale i rozstania się, ale tez ich myśli, pragnienia, zamiary. Stawali nam się bliscy, znajomi. Przeżywaliśmy wraz z nimi, radości, rozterki, smutki i dramaty wspólnego życia. Urocza Ewelina Ciszewska prowadzi nas najpierw przez Zycie pięknej młodej dziewczyny, później dojrzałej i starzejącej się kobiety. Józef Markocki- początkowo niesforny chłopiec, zamienia się w pewnego siebie młodzieńca, następnie upartego mężczyznę, który przegrywa swoje życie nie umiejąc odnaleźć drogi do serca i umysłu ukochanej kobiety…Piękny, wzruszający mimodram.”

                        Wojciech Dzieduszycki ”Wrażenia z pantomimy”
                            Wieczór Wrocławia grudzień 2002

Obsada: Józef Markocki, Ewelina Ciszewska, Damian Rutkiewicz
      
Bilety:

25 zł - ulgowy
30 zł - normalny

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety do nabycia także w punkcie sprzedaży Biletin                                   (Dlastudenta.pl ul. Świdnicka 19, Wrocław)

Bilety
Sprzedaż zakończona.