EnglishEnglish
 
V Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Srebrna Góra 2014

V Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Srebrna Góra 2014

2014-06-26 - 2014-06-29
( Start imprezy: 26.06.2014, godz. 12 )


sprzedaż zakończona
Opis

V Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Srebrna Góra 2014

Znamy juz termin jubileuszowego V zlotu na Twierdzy Srebrna Góra, tym razem zaczynamy już w czwartek i okupujemy Twierdzę do niedzieli 26-29.06.2014 r. Największa górska twierdza w Europie tylko do dyspozycji motocyklistów. Zapierające dech w piersiach widoki, niesamowita historyczna budowla i pole namiotowe wśród drzew tworzą niepowtarzalną atmosferę zlotu. Możliwość zwiedzenia potężnego fortu z przewodnikiem w stroju z epoki i świetna zabawa na jedynym takim zlocie w Polsce!

Koncerty, konkursy, fajerwerki, lampiony, erotic show, fakir i inne atrakcje – Srebrna Góra czeka!

Zapewniamy 100 % bezpieczeństwa dla naszych gości:

  • zlot przez całą dobę zabezpiecza firma ochroniarska
  • całodobowa ekipa ratowników z Motopomocni.pl
  • monitoring Full HD 24H z rejestratorem
  • alkomat dostępny na zlocie 24h
  • służby informacyjne

Źródło: organizator wydarzenia


Bilety

100 zł - karnet A W pakiecie: uczestnictwo w koncertach oraz dwustronna koszulka zlotowa , 4 dni pola namiotowego, 5 piw, śniadanie, znaczek zlotowy, naszywka zlotowa, naklejka, informator, zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem.

70 zł - karnet B W pakiecie: uczestnictwo w koncertach oraz 4 dni pola namiotowego, informator, zwiedzanie Twierdzy z przewodnikiem, znaczek zlotowy i naklejka.

20 zł - bilet jednodniowy na wybrany dzień zlotu  (bilet jednodniowy nie upoważnia do wjazdu motocyklem na teren imprezy).

Pakiety karnetowe będą do odbioru przy bramie wjazdowej na teren imprezy. Zakupione karnety oraz bilety będą wymieniane na opaski.

Bilety
Sprzedaż zakończona.