EnglishEnglish
 
Wrocław Tattoo Konwent

Wrocław Tattoo Konwent

2012-04-28 - 2012-04-29

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Wrocław tuszem malowany

Europejska Stolica Kultury to bez wątpienia, zobowiązujący tytuł. Aby zaspokoić kulturalne oczekiwania różnych grup społecznych w prace nad wizerunkiem Wrocławia zaangażowali się wszyscy, którzy chcą coś robić.

Wśród zaangażowanych propagatorów kultury znaleźli się także organizatorzy Wrocław Tattoo Konwent. Jednak geneza projektu jest bardziej odległa, niż uzyskanie przez miasto tytułu “kulturalnej stolicy”. Ze względu na imponujące statystyki rozwoju eventu, jakie wygenerował Gdańsk Tattoo Konwent przez 3 edycje, organizatorzy postanowili dokonać ekspansji, angażując w swój projekt dwa wrocławskie studia Stoneheads Tattoo i Skullmaster Tattoo oraz Tomasza Majchrzyka z Rock’n’Ink i Marcina Pacześnego.

Układając program wrocławskiej kwietniowej imprezy i ustalając listę gości, organizatorzy WTK zadbali o różnorodność preformensów, by zaspokoić każde artystyczne gusta. I tak na liście artystów znaleźli się The Hooked Friends - specjaliście od suspension, Mamadoo prezentujący jedno z najbardziej wyszukanych fireshow, czy pokaz burleski w wykonaniu Pin Up Candy.

Na muzycznej scenie wystąpią m.in. Elvis Deluxe czy Blues Beatdown. Konwentowi towarzyszą także wykłady dotyczące technicznych aspektów związanych z tatuowaniem i pieicingiem oraz wystawy fotografii Gregora Laubuscha oraz Marcina i Eweliny Kochan.

Wrocławski konwent będzie również miejscem pierwszej terenowej wystawy nowopowołanego do życia Muzeum Tatuażu - pierwszej tego typu “instytucji” w Polsce.

Jeśli chcecie stać się częścią tego świata, zainwestujcie 35 zł i przyjedźcie na dwa dni do Wrocławia. WTK zaprasza 28 i 29 kwietnia 2012 do Browaru Mieszczańskiego.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronach: www.facebook.com/WroclawTattooKonwent
www.wroclawtattoo.pl 

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:
25zł - bilet jednodniowy
35zł - karnet dwudniowy

Dzieci do lat 12 wstęp wolny 

Bilety
Sprzedaż zakończona.