EnglishEnglish
 
Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych

Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych

2014-08-08 - 2014-08-10
( Start imprezy: 08.08.2014, godz. 12 )


sprzedaż zakończona
Opis

W weekend 8-10 sierpnia 2014 r. zapraszamy na pierwszy w Łebie Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych. Na ponad 5 hektarach odbędą się koncerty rockowe i rock and rollowe, konkurencje z nagrodami, parada ulicami Łeby i wystawa samochodów, pokaz sexy car wash, oraz wiele innych atrakcji. Na terenie zbudowane będzie miasteczko piwne na ponad tysiąc osób, nie zabraknie stoisk z pysznym i tanim jedzeniem, oraz stoisk z gadżetami. Zapewniamy wydzielone pole namiotowe z sanitariatami (prysznice z ciepłą wodą, umywalki, wc), ochroną i zapleczem medycznym.

Jeżeli kochasz amerykańskie samochody nie może Cie zabraknąć na tej imprezie. Piaszczyste plaże Łeby czekają.


Ceny biletów:

Karnet VIP - 100 zł
Karnet A - 50 zł
Karnet B - 30 zł
Bilet jednodniowy - 10 zł 

Karnet VIP -  w skład karnetu wchodzi wjazdówka dla auta, wstęp dla dwóch osób na cały czas trwania zlotu, zapewnione pole namiotowe oraz 5 piw, koszulka zlotowa dwustronna, pole namiotowe,  naklejka i naszywka zlotowa dla kierowcy.

Karnet A - w skład karnetu wchodzi wjazdówka dla auta oraz wstęp dla dwóch osób na cały czas trwania zlotu, zapewnione pole namiotowe oraz naklejka i naszywka zlotowa dla kierowcy.

Karnet B - w skład karnetu wchodzi wstęp dla dodatkowego pasażera na cały czas trwania zlotu ( w tym: pole namiotowe, naklejka)

Bilet jednodniowy - upoważnia do wstępu na teren imprezy (bez pola namiotowego).

Dzieci do lat 12 pod opieką rodziców wstęp wolny.

Bilety
Sprzedaż zakończona.