EnglishEnglish
 
2. Charytatywne Barmańskie Starcie + Gastroafter

2. Charytatywne Barmańskie Starcie + Gastroafter

pon., 17 lutego 2020, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na wydarzenie nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Dzięki współpracy z marką Bacardi i z okazji 5-tych już urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant ruszamy z kolejną, doroczną edycją „Vertigo Old School+"  

Barmani z Vertigo oraz byli pracownicy zapraszają wrocławskich ścigaczy do  ̶z̶ł̶o̶j̶e̶n̶i̶a̶  pokazania im gdzie pieprz rośnie, a my, razem z Bacardi  przygotowaliśmy na ten wieczór mnóstwo smakołyków w bardzo miłych cenach. Toż to wspaniała okazja, aby się znów zasiedzieć w gronie naszej gastronomicznej braci po zakończeniu starć.

Co będziemy robić tej nocy (#móżdżku)?

  • Barmani wrocławscy pościgają się w trzynastu koktajlach na bazie rumu Bacardi, a wy je wszystkie wypijecie.
  • Tego wieczoru, oczywiście jak przystało na nasze spotkania, pościgają się wszyscy, bo każdy potrafi przecież zrobić najszybsze Bacardi Cuba Libre dopełnione OnLemonową Kolą, swoim ulubionym sposobem i wygrać nagrodę wielką jak serce Violetty Villas!
  • Żeby było jeszcze piękniej, to niechaj stanie się tradycją, iż nasze lutowe spotkanie wydobywa niejeden promyczek dobra z Waszych dużych serduszek. Tym razem spotkamy się 17 lutego, aby pomóc wszystkim podopiecznym Fundacja Cząstka Ciebie wrócić do formy. Zadanie jest trudne, ale tylko za takie warto się zabierać. Jak wielką będziemy mieć wszyscy satysfakcję, gdy podczas przyszłorocznej edycji przybijemy wysokie piątki wszystkim zdrowiejącym dzieciakom! Błogostan gwarantowany! Warto!
  • Będziemy licytowali setki koktajli przyrządzonych przez startujących oraz mnóstwo innych przedmiotów i usług. 

Psssst! Jeśli chcesz, aby w szczytnym celu, zostało zlicytowane coś, co należy do Ciebie, to dawaj znać czym prędzej! Uczynimy to z niemała przyjemnością.

Barmani wszelkich barów! Koledzy i koleżanki owych, cała nasza Wrocławska Gastronomio, pokażcie, że macie szybkie ręce i wielkie serce, bo jest po co się chwalić. 

Konkurencja główna:

by wziąć udział w konkursie głównym należy pokazać, że ma się szybkie ręce i wielkie serce.

Jak?
Daj nam znać, że je masz.
My Cię odwiedzimy za Twoim barem i sprawdzimy (jak szybko robisz Bacardi Cuba Libre)! #niebardzo_anonimowy_darczyńcy
Zrób szybsze niż reszta zadeklarowanych i voilà!
8 najszybszych osób wystartuje 17 lutego w głównej konkurencji stając naprzeciw napiętej, jak kalendarze rezerwacji na walentynki, ekipy Vertigo.

#BacardiPolska #dowhatmovesyou #szybkieręce #wielkieserce

Bilety
Sprzedaż zakończona.