EnglishEnglish
 
4. Wieczór z klasą w Vertigo: Tajemnice świata perfum

4. Wieczór z klasą w Vertigo: Tajemnice świata perfum

czw., 16 maja 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Majowy Wieczór z klasą poświęcimy tematyce, którą chcieliśmy się zająć od dłuższego czasu, a mianowicie zawitamy do świata perfum, by odkryć jego tajemnice i przekonać się, jak wiele ciekawostek potrafią w sobie ukryć małe szklane flakoniki, stojące w naszych szafach.

W podróż do tego jakże magicznego świata zabiorą nas Panie Ewa Pasternak i Elżbieta Stręk — nasi partnerzy z Perfumeria Quality Missala — polskiej wiodącej, ekskluzywnej perfumerii niszowej, która posiada swoje butiki w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Poznaniu i Opolu oraz oferuje swoim klientom najwyższej jakości perfumy takich marek, jak Amouage, Clive Christian, Creed, Kilian, Roja Parfums, Xerjoff i innych. 

Całość poprowadzi Ruslan Kravchyk, twórca inicjatywy, od ponad 7 lat zajmujący się tematyką dobrych manier oraz — coraz bardziej popularnego — aspirowania do bycia damą czy gentlemanem.

Każda wejściówka zapewnia:

- udział w wieczorze,
- welcome drink,
- bilet na koncert, który rozpocznie się o godz. 20:30.

Liczba miejsc na Wieczór z klasą jest ograniczona. Wydarzenie odbywa się przy stoliku numer 1 w lokalu, zatem nie ma konieczności rezerwacji miejsc w klubie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.