EnglishEnglish
 
Chujowa Pani Domu On Tour

Chujowa Pani Domu On Tour

pt., 22 maja 2015, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Chujowa Pani Domu i Mobile Vikings zapraszają na imprezę z cyklu ChPD ON TOUR - zlot dla wszystkich fanów kuchni eksperymentalnej i robienia wokół siebie bałaganu. 22.05 we Wrocławiu startujemy z pierwszym dedykowanym eventem. Do końca roku odwiedzimy także: Sopot, Poznań, Warszawę oraz Kraków.

W programie:

spotkanie z ChPD
występ stand-up (Wiolka Walaszczyk)
stylowe starter-packi dla pierwszych 300 gości
konkursy z nagrodami
Viking Room
ChPD Party NIght / DJ

 

________

Chujowa Pani Domu - to profil na FB, który prezentuje wpadki z życia codziennego i realizuje filozofię bycia szczęśliwym we własnym domu. W ciągu dwóch lat polubiło go niemal 380 tysięcy osób, tworząc wokół niego tym samym zaangażowaną i aktywną społeczność, która podsyłając regularnie autorski content, stanowi część całego projektu. O ChPD od samego początku głośno jest w mediach. Autorka profilu pojawiła się m.in. w DDTVN, Stylowym Magazynie (TVN Style), WPROST, Pani, a także na okładce Wysokich Obcasów.

Link: https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu

Mobile Vikings - wirtualny operator komórkowy, obecny w Belgii, Holandii oraz od 2009 roku także w Polsce. To sieć typu prepaid skierowana głównie do młodszego klienta. MV prowadzi dość nietypową formę komunikacji - nie reklamuje się w TV, nie zaprasza do współpracy celebrytów - w myśl powiedzenia, że dobry materiał obroni się sam - kładzie przede wszystkim nacisk na promowanie atrakcyjnej oferty, wśród której dużą popularnością cieszy się akcja „Rok za free”.

Więcej informacji: https://mobilevikings.pl/pl/
Link do FB: https://www.facebook.com/mobilevikingspl?fref=ts

Bilety
Sprzedaż zakończona.