EnglishEnglish
 
Warsztaty Shibari

Warsztaty Shibari

czw., 8 lutego 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, że nastąpiła zmiana daty wydarzenia - z 07.02.2018 na 08.02.2018 r.

Zakupione bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Opis

Scena54 to nonszalancki cocktailbar, posiadający w swym programie kulturalnym różnego rodzaju wydarzenia, wśród których znajdują się również te wprowadzające nutkę pikanterii. Jednym z nich są warsztaty shibari, otwierające w Scenie54 nowy cykl bardziej śmiałych eventów.

Shibari to wywodząca się z Japonii sztuka tworzenia erotycznych więzów, wiązania lin w sploty na ciele partnera i układania w nich ciała. Istotą shibari jest wywołanie linami, unieruchomieniem ciała, jego ekspozycją silnych emocji, zmysłowych doznań. Jest to gra doznaniami dominacji i oddania, zaufania i perfekcji.

8.02 w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 odbędą się warsztaty, podczas których ekspert shibari - GanRaptor - zademonstruje Wam techniki tej japońskiej sztuki. Co więcej, będziecie mogli sami wziąć udział w tym zmysłowym pokazie i spróbować swoich sił w shibari.

Wszystko po to, by rozbudzić Wasze namiętności i pokazać nową drogę doznań erotycznych. Przyjdźcie ze swoimi partnerami do Sceny54, by rozpalić Wasze pożądanie jeszcze przed Walentynkami :)

Bilety

25 zł - przedsprzedaż
35 zł - w dniu wydarzenia (dostępne będą przy wejściu tylko w wypadku, gdy nie sprzeda się wcześniej cała pula)

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł są dostępne online na www.biletin.pl oraz w lokalach Scena54 i Cargo.

Bilety
Sprzedaż zakończona.