EnglishEnglish
 
WLB II | Wrocławska Liga Bartelier

WLB II | Wrocławska Liga Bartelier

pon., 21 maja 2018, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

I edycja!

II etap!

Niesieni na skrzydłach feedbacku po pierwszym etapie, postanowiliśmy nie zwlekać i prezentujemy kolejne starcie. Zaplanujcie tę datę w swoich kalendarzach! 

Wrocławska Liga Bartelier to projekt Bartelier – Wrocławskiego Warsztatu Barmańskiego, który zaprosił do współpracy najciekawsze i jednocześnie najpopularniejsze bary z całego Wrocławia, żeby razem stworzyć platformę pokazującą sztukę barmańską od kuchni.

Kontynuujemy zmagania o tytuł Wrocławskiego Baru Sezonu, nie zmieniając formuły. Po raz kolejny konkurencja będzie dla uczestników tajemnicą aż do ostatniej chwili, po raz kolejny pomogą nam wielkie barmańskie osobistości i wreszcie, po raz kolejny, zapraszamy Was wszystkich #bliskobaru!

Liga to 5-miesieczny cykl, w którym każdy z Państwa może wziąć udział. Przyglądać się, podziwiać, kibicować, ale i oceniać oraz sygnalizować własne uwagi. Barmani to również artyści, dla których wsparcie i docenienie przez gości jest największym wyróżnieniem.

21 maja to data, kiedy w przestrzeni Vertigo Jazz Club & Restaurant zbierzemy śmietankę wrocławskiej sceny barmańskiej. Znów będzie nam miło Was gościć. Przyjdźcie sprawdzić, na co stać wrocławskie bary i dopingować swoich faworytów!

Więcej szczegółów już wkrótce!

Bilety
Sprzedaż zakończona.