EnglishEnglish
 
WLB III - Wrocławska Liga Bartelier - 3 etap

WLB III / Wrocławska Liga Bartelier - 3 etap

pon., 18 czerwca 2018, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

I edycja! III etap!

18 czerwca to doskonały poniedziałek, aby ponownie spotkać się w Vertigo w celu wyłonienia Wrocławskiego Baru Sezonu! Dwa minione etapy pokazały, że barmańskie zmagania przyciągają Wasze zainteresowanie i liczymy na to, że i tym razem, nie zabraknie Waszej uwagi i dopingu!

Wrocławska Liga Bartelier to projekt Bartelier – Wrocławskiego Warsztatu Barmańskiego, który zaprosił do współpracy najciekawsze i jednocześnie najpopularniejsze bary z całego Wrocławia, żeby razem stworzyć platformę pokazującą sztukę barmańską od kuchni.

To jedyne miejsce i czas, gdzie i kiedy, podczas jednego wieczoru, można podziwiać w akcji barmanów z piętnastu wrocławskich barów jednocześnie! Barów, stanowiących trzon naszej lokalnej sceny!

Swoją wiedzą i umiejętnościami, udowadniają, że Wrocław prężnie barami stoi! Z łatwością odpowiadają na najbardziej wygórowane oczekiwania, znają trendy i potrafią się w nich obracać z gracją, równą tancerzom Bolshoi. Wielka chwała im za to, że angażują się w wydarzenie, które pozwoli być każdemu z nas #bliskobaru. Bardzo blisko!

Bilety
Sprzedaż zakończona.