EnglishEnglish
 
WLB IV: Wrocławska Liga Bartelier - 4 etap

WLB IV: Wrocławska Liga Bartelier - 4 etap

pon., 16 lipca 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

I edycja!

IV etap!

Do wyłonienia Baru Sezonu pozostały już tylko dwa etapy. Poziom rywalizacji jest bardzo wysoki, a to doskonałe świadectwo, jakie wystawiają barmani piętnastu ligowych lokali wrocławskiej scenie barowej. Sprawdziliśmy już ich umiejętności kreatywnego przetworzenia produktów, publicznego wystąpienia, improwizacji w komponowaniu receptury, teraz przyszła pora na kolejne wyzwanie. Jakie? Jak zwykle, tajemnica!

Wrocławska Liga Bartelier to projekt Bartelier – Wrocławskiego Warsztatu Barmańskiego, który zaprosił do współpracy najciekawsze i jednocześnie najpopularniejsze bary z całego Wrocławia, żeby razem stworzyć platformę pokazującą sztukę barmańską od kuchni.

Każdy z nas staje czasem, albo co weekend, przed wyborem, czy odwiedzić Kawiarnia Literatka, LOT KURY - Cafe, Cocktailbar & More, Papa Bar czy 1450 smokehouse & cocktail. Pójść do Vertigo Jazz Club & Restaurant, DOJUTRA lub Pod Latarniami. Potańczyć w GREY MUSIC CLUB, CASA De La Musica, Nietota czy w Małpie Sztuczki? Odpocząć w Pod Papugami, OVO Bar & Restaurant, Whiskey in the Jar Wrocław czy w Szklarnia, Wrocław. WLB to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z nimi wszystkimi naraz!

Bilety
Sprzedaż zakończona.