EnglishEnglish
 
WLB V: Finał x GastroAfter

WLB V: Finał x GastroAfter

pon., 10 września 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Nadszedł czas, aby wyłonić zwycięzców I Edycji Wrocławskiej Ligi Bartelier, czyli nasz Bar Sezonu!

Po czterech miesiącach zmagań, w różnych konkurencjach, jakie dla naszych ligowych barów przygotowaliśmy, pora zweryfikować tabelę. Jak to w prawdziwych finałach, po brzegi wypełnionych emocjami, także w WLB jeszcze nic nie zostało rozstrzygnięte. Na zwycięstwo mają szanse cztery ekipy, spośród piętnastu. Nie mamy wszakże najmniejszej wątpliwości, że o każde miejsce, należy, z całych sił, powalczyć! 

Znów będziemy mieli okazję podziwiać umiejętności trzydziestu barmanów i barmanek na raz! W jeden wieczór, w jednym miejscu! Do walki o zwycięstwo potrzebny jest doping. Doping i ochota na koktajle, bo będzie ich trochę do wypicia. Nie byle jakie, bo stworzone z myślą o tym, aby ich smak, wygląd i aromat dały wyczekiwany triumf! Oni się postarają, gwarantujemy! 

Pomożecie?!

Finał to nie tylko widowiskowa konkurencja, to także okazja aby spotkać się w otwartym na wszystkich gastro-gronie i wznieść toast za zwycięzców i… za każde z kolejnych miejsc! Po trzy toasty! Mamy na to całą noc i liczymy, że będziemy razem świętować do białego rana, jak na specjalistów w tym fachu przystało. Chłodzimy już sporo prezentów, aby Was do tego zachęcić!

Bilety
Sprzedaż zakończona.