EnglishEnglish
 
Auto Partner Summer Cars Party 2017

Auto Partner Summer Cars Party 2017

2017-09-02 - 2017-09-03
( Sobota: godz. 10:00, Niedziela: godz. 11:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

Auto Partner Summer Cars Party to największa w Polsce impreza motoryzacyjno-muzyczna organizowana na otwartej przestrzeni ponad 56 ha. 1 miejsce, 48 godzin emocji. ponad 10 lat historii.

Poznaj wszystkie oblicza motoryzacji, usłysz najlepszych DJ’ów!

TARGI MOTORYZACYJNE 

Najbardziej różnorodne stoiska wystawiennicze. Za ścianami ogromnych hal namiotowych będą się kryć prezentacje najnowszych modeli samochodów, nowinki technologiczne, producenci części i akcesoriów do tuningu, car detailing czy przedstawiciele profesjonalnych serwisów samochodowych. 

DREAM CARS 

Najbardziej pożądane samochody świata w jednym miejscu. Strefa Dream Cars to strefa marzeń, luksusu, motoryzacyjnych pragnień. To strefa , w której wyobraźnia spaja się z rzeczywistością – niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki.

GARAŻ SCP

Prezentacja najciekawszych projektów tuningowych. Serca włożone w przygotowania, oryginalne i zjawiskowe przedsięwzięcia, efekty godne pozazdroszczenia. Garaż SCP to miejsce dla najlepszych z najlepszych, w którym zaparkują tylko wybrane samochody.

GAMING 

Zupełnie nowy wymiar rozrywki. Symulatory, najnowsze technologie przenoszące do świata wirtualnego, prezentacja gier, sprzętu i akcesoriów. Oprócz tego mistrzowie e-sportu pokażą rzeczywiste emocje w nierzeczywistym świecie.

SUMMER MUSIC PARTY

Impreza muzyczna na otwartym powietrzu i klubowe zakończenie lata! Wyselekcjonowani DJ'e i producenci, potężne nagłośnienie, żaskakujaca oprawa i efekty specjalne! Ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii na zakończenie sezonu festiwalowego!

Na scenie wystąpią:

Filatov & Karas (liveact): https://goo.gl/EwWPGq
C-BooL z Koliną: https://goo.gl/L92uun
Fly Project: https://goo.gl/Y3Dnsz
Adama De Great: https://goo.gl/CkEAYz
DJ RADeTZKY: https://goo.gl/jM1mV1
DJ ALIEN X: https://goo.gl/tVS6Eh
House Hunter: https://goo.gl/t1H4gw

FREESTYLE MOTOCROSS

Ekstremalne pokazy wirtuozów lotów na motocyklach. Najlepsi zawodnicy przekroczą granice ludzkich możliwości, wykonując ewolucje na rampach, powietrzne triki, salta, skoki i niesamowite pokazy. FMX Show to inny wymiar rozrywki!

MONSTER TRUCK

Spektakl dla ludzi o mocnych nerwach. Ryk silnika o ogromnej mocy, hektolitry spalonego paliwa, niewiarygodne akrobacje, dziesiątki miażdżonych wraków aut. Wielki i głośny Monster Truck powraca na Lotnisko Muchowiec.

DRIFT 

Podnoszące poziom adrenaliny show w wykonaniu wyselekcjonowanej ekipy drifterskiej. Zapach palonej gumy, huk rozgrzanych do czerwoności silników, kłęby spalin. Dla fanów mocnych wrażeń dostępne będzie drift taxi, czyli jazda bokiem na fotelu pasażera.

WRAK RACE CUP

Niezwykle widowiskowy wyścig samochodowych wraków. Auto warte mniej niż 1000 zł, 20 minut na torze i jeden cel – pokonanie jak największej liczby okrążeń. Wrak Race Cup do gwarancja świetnej zabawy, zacięta rywalizacja i duch motorsportu w najczystszej postaci.

MILITARIA

Potęga, siła i destrukcja, czyli niszczycielskie show, podczas którego demoniczne czołgi miażdżą samochodowe wraki. Dodatkową atrakcją w strefie militarnej będzie możliwość przejechania się pojazdem gąsienicowym po terenie lotniska. 

OLD TIMERS 

Niezapomniana podróż do przeszłości. Motoryzacyjne legendy, samochody z duszą, ponadczasowe motocykle. W tej strefie nie liczy się design i tuning, tu ważna jest moc tradycji i siła historii. To tutaj zaparkują najstarsze samochody i motocykle z całego świata.

I WIELE INNYCH…

Nagrodzimy najlepszych z najlepszych w ramach całorocznych eliminacji Tuning Kingz, sprawdzimy kto osiąganie najwyższy poziom cieśnienia akustycznego, a dzięki profesjonalnej hamowni poznamy najmocniejszy z samochodów imprezy. Różnorodna oferta gastronomiczna, atrakcje dla dzieci, skoki na bungee – to wszystko i wiele więcej już we wrześniu.


 

Bilety

Bilet jednodniowy (do wykorzystania w sobotę lub niedzielę):

15 zł - ulgowy*
25 zł - pieszy/pasażer/motocykl
35 zł - kierowca + pojazd

Karnet dwudniowy**

20 zł - ulgowy*
40 zł - pieszy/pasażer/motocykl
50 zł - kierowca + pojazd

* Przysługuje osobom do 12 roku życia oraz osobom niepełnosprawnym. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo.
** Karnet dwudniowy może wykorzystać tylko jedna osoba, obowiązuje na sobotę i niedzielę.

Bilety
Sprzedaż zakończona.