EnglishEnglish
 
International New Yeari#039;s EVE 2012

International New Year's EVE 2012

pon., 31 grudnia 2012, 19:30

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Impreza New Year’s EVE została przeniesiona z Hali Stulecia do klubu Eter. Zakupione bilety zachowują ważność.
Opis

POZNAJCIE EVE, International New Year’s EVE Erasmus Party 2012

Rusza sprzedaż biletów na najbardziej oczekiwanego Sylwestera w tej części Europy.

Najlepsi polscy DJ-e oraz zagraniczne gwiazdy rozgrzeją parkiet do czerwoności. W samym centrum paradise, czyli na płycie głównej, znajdować się będzie scena przypominająca jabłoń z której Ewa zerwała jabłko - symbol pierwszego grzechu. 

Wszystko to w jedną magiczną noc! 

Na scenie w kształcie drzewa, w otoczeniu węży, grać będą najlepsi Dj-e z Krakowa, Szczecina, Wrocławia, Warszawy oraz z Poznania. Zagrają muzykę klubową od funky poprzez house, trance, hip-hop, na disco kończąc. Po północy dwóch rezydentów, których wcześniej wybierzemy na Facebooku, rozpocznie muzyczną bitwę!  

Na scenie zaprezentują się również zagraniczni artyści:

• Irlandzki Dj i producent Bryan Kearney - wschodząca gwiazda klubowej sceny muzycznej. Gra na największych światowych imprezach muzyki elektronicznej, m.in. Sensation White. 

W Polsce występował m.in. na Sunrise Festival. Bryan, jako producent muzyczny  łączy różne style z zakresu muzyki elektronicznej. 

• Obok Irlandczyka za dekami zobaczyć będzie można Tomcrafta. Znany z klubowych hitów takich jak "Loneliness" swoją karierę rozpoczął w 1992 roku. Tomcraft tworzył z takimi artystami jak Lutzenkirchen, The Egg, Jimmy Pop z Bloodhound Gang. Tomcraft rozpoczął karierę grając trance. Obecnie jego utwory to mieszanka techno oraz house. Twórczość artysty zyskała uznanie podczas największych eventów muzyki elektronicznej takich jak Love Parade w Berlinie czy na sławnym japońskim festiwalu Fujirock.

Sylwester to dopiero początek. Na przełomie czerwca i lipca 2013 roku, Hala Stulecia stanie się częścią nieprawdopodobnej scenografii w klimacie nawiązującym do motywu paradise. Już wtedy będziecie mogli kontynuować swoją przygodę podczas Festiwalu Adam & Eve. Trzymajcie rękę na pulsie. 

Tymczasem zapraszamy na Facebook http://www.facebook.com/NYEWroclove i na www. nye2012.pl/

Zbierajcie ekipę! Ten Sylwester będzie przełomowy.

Bilety:

99zł - przedsprzedaż do 30.11.12
109zł - przedsprzedaż do 30.12.2012
119zł - 31.12.2012

349zł - bilet VIP

Bilet VIP  
Osoby które zakupią bilet VIP będą miały do dyspozycji osobne wejście do Hali Stulecia, szatnię oraz specjalnie przygotowaną na tę okazję Salę Cesarską, która zaspokoi nawet najbardziej wymagającego gościa. W VIP Roomie znajdować się będzie bar, z którego osoby przebywające tam będą mogły korzystać przez całą noc bez ograniczeń. Pomieszczenie będzie utrzymane w klimacie imprezy z dużą ilością miejsc do siedzenia oraz specjalnie przygotowaną sceną DJ.

 

Źródło: materialy promocyjne organizatora

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.