EnglishEnglish
 
Wrocław Tattoo Konwent 2013

Wrocław Tattoo Konwent 2013

2013-04-27 - 2013-04-28

Browar Mieszczański
ul. Hubska 44-48
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis


Wrocław Tattoo Konwent 2013

 

Już w ostatni weekend kwietnia (27-28) odbędzie się druga edycja Wrocław Tattoo Konwent, w Browarze Mieszczańskim. Na każdego miłośnika malunków na ciele czeka mnóstwo atrakcji.

Świetna muzyka…

Tak, jak w zeszłym roku, tak również w tym, będzie można wyszaleć się przy energetycznej muzyce. Na scenie koncertowej zawitają takie zespoły jak szwedzki zespół rockowy ODYSSEY, hardcore'owy The Dead Man's Chest prosto z Londynu, The Jet-Son, którzy rozruszają wszystkich w rytmie rockabilly, country i punk rock, Burnin' Hearts, czyli rockabilly w najczystszej postaci, czeskie trio Slapdash, energetycznego rock'a zagrają In the House of Brick, warszawski zespół punk rockowy The Black Tapes oraz oczywiście legendarny zespół THE ANALOGS!

...i szalone atrakcje…

Dzikość i ekstrawagancja zawita w klimatyczne pomieszczenia Browaru. Wystawa Eweliny i Marcina Kochanów skonfrontują widzów z największymi koszmarami i fobiami ludzkimi. Pokaz Diany Błażków i Aniki Stanclik ze studia fryzyr COCOCABANA przedstawi nam postacie z baśni, ale w wersji alternatywnej. Spotkamy między innymi Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków. A gości o mocniejszych nerwach zapraszamy na pokaz "It's a Freak show" w wykonaniu wrocławskiej grupy Bandit Queen Circus oraz fire Show 'Hot'n'Cold' prezentowany przez Kafri Cocktail. Będzie ogień, komizm, niebezpieczeństwo i lekka nutka erotyki!

...przygotują widzów na piękno tatuaży!

Wrocław Tattoo Konwent to impreza kręcąca się wokół tatuaży, dlatego nie zabranie ciekawych konkursów, w których wybrane będą najlepsze dzieła. Będzie można obserwować najlepszych artystów z całej Polski podczas pracy. Dla szczególnie zainteresowanych tematyka i historią tatuażu Piotr Wojciechowski przygotuje wykład o ciekawej historii organizowania konwencji tatuażu na świecie. Eksponaty z jego muzeum uzupełnią i urozmaicą całą opowieść! Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Lucky Diamond Rich - najbardziej wytatuowany człowiek świata.

Zapraszamy do zaglądania na oficjalną stronę WTK (http://wroclaw.tattookonwent.pl/) oraz na fan page na FB (https://www.facebook.com/WroclawTattooKonwent), gdzie publikowane będą aktualności dotyczące Wrocław Tattoo Konwent, bo to nie koniec atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy!

Bilety:

 

Bilet jednodniowy - 30zł przedsprzedaż, 35zł w dniu festiwalu
Bilet dwudniowy - 35zł przedsprzedaż, 40zł w dniu festiwalu
Bilet VIP - 150zł

Bilet VIP oznacza dwudniowy wstęp do viproomu, w którym serwujemy darmowy alkohol (w godz. 15-21) i napoje (cały dzień). Dodatkowo osoba kupująca bilet VIP otrzymuje koszulkę Wrocław Tattoo Konwent na miejscu festiwalu.

Bilety
Sprzedaż zakończona.