EnglishEnglish
 
Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne

2016-02-26 - 2016-02-28
( Wstęp - pt.-sob.: godz. 10-17, nd.: godz. 10-16 )


Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Już 26 lutego rozpoczyna się najważniejsze wydarzenie targowe  w regionie i jedno z największych w Polsce -   Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu. Jak co roku goszczą one w Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Zapraszamy wszystkich! Turystów indywidualnych, grupy, rodziny z dziećmi, seniorów, uczniów i dosłownie każdego, kto planuje wakacje, podróże, wycieczki i inne formy turystyki. 

VIII już edycja MTT to niepowtarzalna okazja by skorzystać z mocy atrakcji, które z roku na rok wzbogacamy. W tym roku dodajemy  kolejne i liczymy, że zaskoczą nie tylko nowych odbiorców, ale i  również naszych stałych bywalców.  Jest to również okazja do zobaczenia zabytkowego obiektu, jakim jest Hali Stulecia. Szczególny charakter Targów zachowany jest dzięki niezwykłej architekturze Hali, a każda z atrakcji nabiera pod jej niezwykłą kopułą wyjątkowego charakteru. 

Dla naszych gości zaprosiliśmy ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują się między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Stoiska te odwiedzają tysiące Wrocławian i mieszkańców Dolnego Śląska. Po zeszłorocznym sukcesie Gry Targowej, również w tym roku, odwiedzający będą mieli możliwość aby znowu połączyć poznawanie oferty wystawców ze świetną zabawą.

Niezmienną popularnością każdego roku cieszy się Festiwal Podróżników. W jego trakcie będziemy mogli wysłuchać niemal 20 podróżników, którzy opowiedzą nam o praktycznych aspektach turystyki m.in. o tym, jak podróżować wygodnie i tanio. Nie zabraknie również gościa specjalnego. W tym roku zapraszamy na prelekcję m.in. Marka Tomalika, a najmłodsi podróżnicy spotkają się z Nelą Małą Reporterką. Na targi ponownie przyjedzie też Aleksander Doba, opowie o swoich planach na planach na następną, niezwykłą wyprawę.

Imprezie towarzyszyć będzie Festiwal Kulinarny, czyli pokazy gotowania, warsztaty oraz degustacje. Oprócz tego smakoszy zapraszamy do strefy produktów regionalnych, a miłośników wina na finał III Grand Prix Sommelierów.

Najmłodsi uczestnicy naszych Targów z pewnością nie będą się nudzić, gdyż czekają na nich zabawy z animatorami w strefie dla dzieci, spotkanie z Koziołkiem Matołkiem, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz liczne konkursy.  Prowadzone będą również warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie przeprowadzą eksperymenty naukowe oraz warsztaty podróżnicze m.in. do starożytnej Grecji i na biwak. 

Na starszych uczestników czekają warsztaty na których dowiedzą się jak sprawnie spakować bagaż, jak nakręcić dobry film z podróży, jak bezpiecznie podróżować oraz wiele innych. 

Na wszystkich gości czekają konkursy z nagrodami – m.in. Rejs promem do Szwecji, wycieczki, pobyty weekendowe, książki, gadżety podróżnicze i wiele innych.

Bilety:

15 zł - bilet normalny
10 zł - bilet ulgowy (wstęp na podstawie legitymacji uczniowskiej/studenckiej)

Zakupiony bilet upoważnia do wstępu na wybrany dzień targów. Dzieci do lat 7 mają zapewniony darmowy wstęp.
W piątek i sobotę Targi będą otwarte w godzinach 10-17, a w niedzielę w godzinach 10-16. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.