EnglishEnglish
 
Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

2018-02-23 - 2018-02-25
( Wstęp - pt.-sob.: godz. 10-17, nd.: godz. 10-16 )


Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Wielki jubileusz MTT Wrocław!

W dniach 23-25 lutego 2018, we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowa, bo 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego. Jest to jedno z największych wydarzeń targowych w Polsce, a tym samym najważniejsze w regionie. Trwająca trzy dni impreza gromadzi rzeszę ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. Dedykowana jest turystom  indywidualnym, grupom, rodzinom z dziećmi, uczniom, seniorom oraz każdemu, kto planuje wyjątkowy urlop, inspirujące wczasy lub inne formy wypoczynku! 

By podkreślić wyjątkowość tegorocznej edycji, inicjatorzy zdecydowali o zmianie nazwy na „Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego”, która lepiej oddaje charakter formatu. W końcu podróże to sposób na spędzanie wolnego czasu. A podróżować wcale nie musimy daleko!

Zarówno stali bywalcy, jak i zupełnie nowi goście MTT, będą zachwyceni ilością atrakcji oraz ciekawych stoisk tematycznych. W tym turystycznym show weźmie udział ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Dla wielu odwiedzających będzie to ciekawe doznanie, ponieważ nieznane smaki, wyjątkowe zapachy i różne kultury spotkają się w jednym miejscu w wyjątkowej Hali Stulecia. Swoją aktualną ofertę zaprezentują  między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich form turystycznych. 

Co roku ogromną popularnością cieszy się Festiwal Podróżników, podczas którego można wysłuchać ciekawych prelekcji kilkunastu globtroterów. Wśród nich nie zabraknie Aleksandra Doby, odkrywcy i słynnego kajakarza, który zdobył tytuł „Podróżnika Roku 2015 National Geographic”. Pojawią się również: znany dziennikarz i autor książek podróżniczych Jakub Porada, pisarka Monika Witkowska, pasjonatka gór, żeglarstwa i dalekich wypraw oraz obieżyświat Grzegorz Kapla, autor książki „Gruzja, w drodze na Kazbek i z powrotem”. Autorka bestsellerowych książek o skarbach, tajemnicach, podziemiach Joanna Lamparska opowie o skrywanych tajemnicach Dolnego Śląska. O swoich sportowych wyczynach opowie Jerzy Górski, słynny polski IronMan, Jerzy Górski, o którym opowiada nowy kinowy przebój “Najlepszy”. 

Ponadto odbędzie się uwielbianym przez miłośników dobrej kuchni „Festiwal Kulinarny”. Przygotowano warsztaty tematyczne, mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami oraz „Grę targową”, która pozwoli na jeszcze lepsze poznanie oferty wystawców. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych pasjonatach podróży i dla nich także szykują sporo atrakcji. 

Jednak tym, co może zainteresować najbardziej odwiedzających będą konkursy targowe. Wielu naszych partnerów ufundowało m.in. pobyty weekendowe w SPA, loty balonem czy zestawy produktowe. Prawdziwym hitem będą główne nagrody! To vouchery wakacyjne od Itaki oraz egzotyczne wakacje dla dwóch osób od MyTravel.pl. 

W piątek i sobotę Targi będą otwarte w godzinach 10:00 -17:00, a w niedzielę w godzinach 10:00 -16:00. Bilety można zakupić również w kasach przed targami.

Szczegółowy program Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego już wkrótce na stronie www.mttwroclaw.pl


Ceny biletów:

15 zł - bilet normalny
10 zł - bilet ulgowy (wstęp na podstawie legitymacji uczniowskiej/studenckiej)

Zakupiony bilet upoważnia do wstępu na wybrany dzień targów. Dzieci do lat 7 mają zapewniony darmowy wstęp.

Wstęp: pt.-sob.: godz. 10-17, nd.: godz. 10-16

Bilety
Sprzedaż zakończona.