EnglishEnglish
 
V targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show

V targi motocyklowe Wrocław Motorcycle Show

2015-03-14 - 2015-03-15

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Targi motocyklowe “Wrocław Motorcycle Show” już na stałe wpisały się w kalendarz imprez nie tylko dla motocyklistów, ale także mediów motoryzacyjnych, przedsiębiorców z branży motocyklowej oraz tysięcy osób chcących dopiero zacząć przygodę z motocyklizmem. 

Mamy przyjemność zaprosić Was na jubileuszową V edycję WMS, która odbędzie się w dniach 14-15 marca 2015 r. Targi po raz kolejny będą gościły w Hali Stulecia we Wrocławiu, prestiżowym obiekcie wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Przez ostatnie lata impreza zasłużyła sobie na bardzo pozytywną opinię ze strony patronów medialnych oraz zwiedzających. Podczas trwania IV targów odwiedziło nas ok. 12.000 gości, którzy mogli zapoznać się z ofertą 86 wystawców. 

Oprócz stoisk wystawienniczych dodatkowymi atrakcjami będą w tym roku pokazy mody motocyklowej, liczne konkursy dla publiczności, zawody motocykli custom, strefa podróżnicza oraz pokazy stuntu motocyklowego.

Zapraszamy na stronę internetową www.wms.info.pl oraz do obejrzenia oficjalnego spotu WMS 2015: http://www.youtube.com/watch?v=i2BuH_EUowA

Wstęp: 

Sobota - godz. 10.00 - 18.00 
Niedziela - godz. 10.00 - 17.00


Bilety jednodniowe:

23 zł - bilet normalny
18 zł - bilet ulgowy (uczniowie i studenci - za okazaniem legitymacji)

Zakupiony bilet jest ważny przez jeden dzień trwania imprezy. Można wchodzić i wychodzić z terenów targowych w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego pieczątka, którą można otrzymać w recepcji targowej znajdującej się w holu głównym Hali Stulecia.

Bilety
Sprzedaż zakończona.