EnglishEnglish
 
Wrocław Fashion Meeting vol. 4

Wrocław Fashion Meeting vol. 4

2014-06-07 - 2014-06-08
( Start imprezy każdego dnia: godz. 11 )


sprzedaż zakończona
Opis

Kreacje polskich projektantów i gorące trendy sezonu podczas czwartej edycji Wrocław Fashion Meeting

Gdy z utęsknieniem wypatrujemy ciepła i słońca, na wybiegach Nowego Jorku, Paryża, Londynu królują jesienno-zimowe kolekcje. Podczas czwartej edycji Wrocław Fashion Meeting, która odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwca, polscy projektanci mody i najlepsze marki zaprezentują autorskie interpretacje sezonowych trendów, tworzone z myślą o upalnych, a także chłodnych miesiącach 2014 oraz 2015 roku. 

Największe modowe targi Dolnego Śląska, jedne z największych w Polsce, tradycyjnie będą połączone z pokazami najnowszych kolekcji – kolejny raz odbędą się w eleganckim i nowoczesnym wnętrzu Stadionu Wrocław.

Wydarzenie poprowadzi uznany konferansjer i miłośnik mody Conrado Moreno. Stylowy weekend wypełniony atrakcjami rozpoczną sobotnie pokazy mody. Podczas „Parady Projektantów” i wieczornej „Wielkiej Gali Wrocław Fashion Meeting” zobaczymy najnowsze propozycje kilkudziesięciu projektantów z całej Polski. Zaprezentują oni rozmaite style oraz estetyki, od minimalizmu, przez ponadczasową elegancję, aż po rock i glamour. W gronie projektantów znajdą się zarówno twórcy dobrze znani gościom jak również najzdolniejsi debiutanci.

Czwarta edycja Wrocław Fashion Meting będzie obfitować w wiele nowości. Po raz pierwszy w historii obok kolekcji damskich oraz męskich na wybiegu pojawią się również kolekcje dziecięce, stworzone z myślą o najmłodszych fanach mody i ich rodzicach. Część sali wystawienniczej wypełni „Strefa KIDS Fashion”, w której będzie można kupić modne ubrania dziecięce, obuwie, ręcznie robione akcesoria i zabawki. 

Kolejną nowinką imprezy jest „Strefa modnych smaków”, gdzie będzie można spróbować wyszukanych specjałów z całego świata. 

Pierwszy dzień Wrocław Fashion Meeting zakończy Evening Party we wrocławskim Klubie ETER (ul. Kazimierza Wielkiego 19), które rozpocznie się o godzinie 22:00. Bilet na WFM uprawnia do bezpłatnego wstępu na imprezę.

Odzież damska, męska, dziecięca, obuwie, biżuteria, dodatki i akcesoria będą dostępne na autorskich stoiskach projektantów w części targowej, gdzie swoje kolekcje będzie oferować ponad 100 wystawców. Przez cały weekend na uczestników Wrocław Fashion Meeting czekać będą również styliści, eksperci od urody i pielęgnacji, oferujący porady, makijaże oraz zabiegi w „Strefie piękna”.

Coś dla siebie znajdą także miłośnicy motoryzacji. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć najnowsze modele samochodów marki VOLVO, prezentowane przez autoryzowanego dealera VOLVO i zarazem sponsora Wrocław Fashion Meeting – INTER-CAR II z Bielan Wrocławskich. 

Jedną z atrakcji modowej niedzieli będzie rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu stylizacyjnego „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”, którego partnerem jest Wirtualna Polska. Do udziału zapraszamy wszystkich pasjonatów mody, chcących pokazać własne spojrzenie na sezonowe trendy. Stylizacje wybrane przez jury zostaną zaprezentowane na wybiegu, a na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody, między innymi samochód VOLVO na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa, ufundowany przez autoryzowanego dealera marki INTER-CAR II. Ponadto do zdobycia są również inne atrakcyjne nagrody, między innymi zaproszenia przekazane przez Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wyspę Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej z Wrocławia. Fundatorem nagrody specjalnej dla zwycięzcy pierwszego, internetowego etapu konkursu jest Wirtualna Polska.

Zapraszamy do śledzenia strony www.fashionmeeting.pl oraz profilu Facebook www.facebook.com/wroclawfashionmeeting, gdzie niebawem zostanie ogłoszony konkurs „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”.

Modowy weekend zwieńczy niedzielny blok pokazów mody. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i wzięcia udziału w modowym wydarzeniu lata. Wkrótce zaprezentowane zostaną szczegóły czwartej edycji Wrocław Fashion Meeting.

Więcej informacji: www.fashionmeeting.pl, www.facebook.com/wroclawfashionmeeting 

Bilety:
15 zł - bilet jednodniowy
25 zł - bilet dwudniowy

Zakupione bilety upoważniają do wstępu do strefy showroom, na pokazy mody oraz evening party.
Bilety
Sprzedaż zakończona.