EnglishEnglish
 
CO TO?

CO TO?

sob., 28 września 2013, 16:00

Impart
Sala filmowa
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Studio Teatralne – BLUM (Poznań)    

JEDEN Z PIERWSZYCH W POLSCE SPEKTAKLI DLA DZIECI NAJ-NAJ-MŁODSZYCH 

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do lat 4 na wyjątkowe przedstawienie. HOPEK i SIUPEK – dwa zabawne stworki, będące łącznikami różnych światów: dziecięcego i dorosłego, wyobraźni i realności, teatru i codzienności – wyczarowują barwną miękką i przytulną rzeczywistość dziecięcej zabawy. Dzięki nim pluszowe figury wydobywają się ze snu, ożywają w przestrzeni pośród małych widzów, by ostatecznie utworzyć kolorową płaszczyznę dziecięcego obrazka.

 

Scenariusz, reżyseria i realizacja
Lucyna Winkel
Katarzyna Pawłowska

Wsparcie realizacyjne Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Przedstawienie dla rodziców z dziećmi do lat 4.

Studio Teatralne – BLUM (Poznań) - nieinstytucjonalny, zawodowy teatr założony w 2003 roku przez Lucynę Winkel i Artura Szycha.  W swoich działaniach kulturotwórczych łączy doświadczenia artystyczne (różnych dziedzin sztuki) i pedagogiczne.  Adresuje swoje działania przede wszystkim do dzieci i młodzieży a ostatnio, jako jeden z pierwszych polskich teatrów, także do dzieci najmłodszych - tych do 3-go roku życia! Skupia wokół siebie liczne grono artystów związanych ze środowiskiem poznańskim (i nie tylko).

Studio Teatralne Blum (od 2004 roku) istnieje również na arenie międzynarodowej uczestnicząc w projektach teatralnych i artystycznych oraz festiwalach.

Od momentu założenia zespół przygotował siedem autorskich przedstawień oraz uczestniczył w realizacji kilku międzynarodowych projektów teatralnych.

Teatr funkcjonuje pod patronatem Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Bilety
Sprzedaż zakończona.