EnglishEnglish
 
Dieta Cud

Dieta Cud

pt., 19 października 2012, 18:00

sprzedaż zakończona

Promocja

Do dnia 16.10. będzie obowiązywała promocyjna cena 70zł. Cena sprzed promocji to 90zł. Zapraszamy do zakupów.
Opis

 

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”.

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej - tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.” Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał. Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej!!!

Występują zamiennie:

Ewa Ziętek
Grażyna Barszczewska
Adrianna Biedrzyńska
Ewa Dałkowska
Ewa Kuklińska
Halina Rowicka
Grażyna Wolszczak
Mimi Kokoski
Alicja Dąbrowska
Kamila Sammler-Kotys

Bilety:
od 80zł do 90zł

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.