EnglishEnglish
 
Nikt nic nie wie

Nikt nic nie wie
II Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci

sob., 27 września 2014, 11:00

Impart
Kawiarnia Autograf
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

NIKT NIC NIE WIE 

Teatr Improwizacji Hulaj (Warszawa)

Grupę tworzą: Piotr Gasik, Marta Iwaszkiewicz, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Michał Tragarz, Jasiek Wasilewski

Nikt nic nie wie…

I nie dowie się, aż do momentu, kiedy zagramy spektakl improwizowany dla dzieci - który powstanie na oczach widzów, inspirowany różnymi słowami, grami, zabawami.

Dzieci zobaczą cykl scen, w których momentami będą mogły brać udział, nadawać im bieg, grać wspólnie z improwizatorami w gry, proponować własne pomysły na sceny. 

Teatr Improwizacji to najbardziej ulotna forma sztuki teatralnej. Istnieje tylko w momencie, w którym się wydarza. Może się dziać tylko na oczach publiczności, która staje się też jego twórcą – improwizatorzy, używając słowa, frazy, zdania od widzów, grają coś, co nigdy więcej się już nie powtórzy, czego nikt nie zaplanował. Zapraszamy na spektakle, na których zobaczycie alternatywne spojrzenie na rzeczywistość, a wydarzy się to między nami - improwizatorami a publicznością. Wy dacie nam inspirację, a my, dzięki słuchaniu, zgadzaniu się, interpretowaniu i naszej wyobraźni, pokażemy kondensację świata, która przez swój absurd często rozśmiesza.

Źródło: organizator wydarzenia

Spektakl dla dzieci od lat 5 do 8.
Czas trwania: 60 minut

Bilety
Sprzedaż zakończona.