EnglishEnglish
 
Improkracja: Expert, Jazz improwizowany

Improkracja: Expert, Jazz improwizowany

wt., 28 lutego 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Improwizowany spektakl komediowy! Żadnego scenariusza- czysta improwizacja!

Forma ta pochodzi prosto z amerykańskiego teatru iO. Expert to połączenie ciekawego wykładu naukowego z improwizowanymi scenami inspirowanymi jego treścią. Zaprosiliśmy już do tej pory wielu znakomitych ekspertów z przeróżnych dziedzin, m.in. chiropterologa, chirurga plastyka, psychologa sprzedaży czy teatrologa. Wykłady przypominają wystąpienia TED, gdzie widzowie dodatkowo mają możliwość zadania ekspertowi pytań. Expert to wyjątkowe połączenie solidnej dawki fachowej wiedzy oraz wyśmienitej komedii improwizowanej.

NASZ EKSPERT: Dawid Stanasiuk

TEMAT WYKŁADU: "Kiedy roboty zamieszkają z nami w domach?"

Absolwent Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Na co dzień uczy eletroniki i programowania, a także tworzy roboty - jego konstrukcje zdobyły szereg nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach.

Wieloletni członek zespołu organizującego jedne z najstarszych i najpopularniejszych imprez tego typu w Polsce - Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena. Działa od wielu lat na rzecz popularyzowania robotyki prowadząc pokazy, prelekcje i warsztaty. Pracował w Centrum Inteligentnych Technologii na Uniwersytecie Technicznym w Koszycach, gdzie programował roboty takie jak Robokind R25, Q.Bo, czy NAO. Jego osobiste zainteresowania robotyczne skupiają się na robotach humanoidalnych i społecznych. Wierzy, że po smartfonach roboty społeczne są następnym etapem organizacji naszego życia.

Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session z wrocławskimi muzykami jazzowymi. Wstęp wolny po godzinie 21.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Expert
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 28.02.2017 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 20 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

Bilety
Sprzedaż zakończona.