EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Cezary Studniak

Improkracja feat. Cezary Studniak

wt., 12 czerwca 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Zagramy wspólny spektakl z Cezarym Studniakiem!

Improkracja ma niesłychaną przyjemność zaprosić na wspólny spektakl, w którym to teksty, monologi oraz piosenki w wykonaniu Cezarego Studniaka będą inspiracją do zaimprowizowania scen przez aktorów Improkracji.

Cezary Studniak od roku 2003 związany jest z Teatrem Muzycznym Capitol, w którym zagrał oraz wyreżyserował wiele spektakli, m. in. "Hair", "Mistrz i Małgorzata" oraz "Makbet". Od 2014 roku, jako dyrektor artystyczny, przewodzi PPA- najważniejszemu przeglądowi piosenki aktorskiej w Polsce. Jest laureatem wielu nagród za swoje kreacje aktorskie, m. in. Złotej Iglicy dla aktora śpiewającego (wraz z Formacją Chłopięcą Legitymacje).

Wcześniejsze spektakle "Improkracja feat." cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Cezary Studniak jest kolejnym gościem zaproszonym do wspólnego stworzenia improwizowanego spektaklu. Wcześniej mieliśmy przyjemność zagrać m. in. z Natalią Grosiak, Konradem Imielą, Julią Pietruchą czy Magdaleną Kumorek.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Cezary Studniak
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 12.06 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 20 zł

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.