EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Czeski; Jazz Jam Session

Improkracja feat. Czeski; Jazz Jam Session

wt., 2 kwietnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Spektakl komedii improwizowanej tworzony na żywo przy udziale publiczności!

Improkracja ponownie zaprasza wyjątkowego artystę do współtworzenia niesamowitego wydarzenia. Po sukcesie spektaklu  "Improkracja feat. Muflon" naszym następnym gościem będzie Czeski!

Freestyle'u Czeskiego można było słuchać i oglądać na licznych bitwach  i eventach w całej Polsce (m. in. WBW, Wojna o Wawel, Bitwa o Eter). Mistrz słowa, jeden z najbardziej utytułowanych oraz najlepszych freestyle'owców w Polsce. Ma na koncie cztery wydane płyty, które spotkały się ze znakomitym odbiorem wśród słuchaczy. 

Połączenie twórczości Czeskiego oraz komedii improwizowanej gwarantuje niesamowity wieczór!

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Czeski
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 02.04 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 30 zł

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.