EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Julia Pietrucha

Improkracja feat. Julia Pietrucha

wt., 10 grudnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Improkracja oraz Julia Pietrucha w Vertigo Jazz Club!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na spektakl z naszym gościem specjalnym. To wyjątkowa okazja, aby jednego wieczoru jednocześnie doświadczyć delikatnego głosu Julii Pietruchy oraz komediowego żywiołu Improkracji. Rozstając się tuż po naszym pierwszym wspólnym spektaklu w 2018 roku, obiecaliśmy sobie, że nie będzie to nasze ostatnie sceniczne spotkanie. Bardzo się cieszymy, że owocem tej obietnicy będzie właśnie to wydarzenie.

Julia Pietrucha jako aktorka zadebiutowała w 2001 roku w Teatrze Syrena, występując później w wielu filmach i serialach. Od kilku lat poświęciła się muzyce, wydając wspaniałe płyty "Parsley" oraz "Postcards from the seaside". Teraz przy okazji trasy koncertowej "Folk It", Julia zagra z Improkracją.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Julia Pietrucha
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 10.12 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 35 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.