EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Muflon

Improkracja feat. Muflon

wt., 15 maja 2018, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Spektakl komedii improwizowanej tworzony na żywo przy udziale publiczności!

Improkracja ponownie zaprasza do współtworzenia spektaklu niesamowitego artystę. Następnym gościem Improkracji w ramach „Improkracja feat.” będzie Muflon, najbardziej utytułowanych freestyle'owiec w Polsce. Zwycięzca finałów Wielkiej Bitwy Warszawskiej w 2006 i 2008 roku oraz wielu innych bitew w Polsce. Uczestniczył w licznych projektach związanych z wolnym słowem, m. in. pojedynek freestyle'owy, w którym raperzy wcielali się w Mickiewicza i Słowackiego. Połączenie twórczości Muflona oraz komedii improwizowanej gwarantuje niesamowity wieczór!

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Muflon
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 15.05 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 20 zł
Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.