EnglishEnglish
 
Improkracja feat. Nowe wiersze sławnych poetów - Jazz Jam Session

Improkracja feat. Nowe wiersze sławnych poetów / Jazz Jam Session

wt., 5 lutego 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Spektakl komedii improwizowanej tworzony na żywo przy udziale publiczności!

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl z gościem- Grzegorzem Uzdańskim, twórcą fanpage’a Nowe wiersze sławnych poetów. Pomysł kontynuowania twórczości znanych pisarzy, komentujących współczesne problemy, spotkał się ze znakomitym odbiorem. Obecnie ponad 31k osób  na FB może czytać pastisze Wisławy Szymborskiej, Tadeusza Różewicza czy Juliana Tuwima. Twórczość Grzegorza będzie inspiracją dla Improkracji w tworzeniu scen na żywo.

Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session z wrocławskimi muzykami jazzowymi.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? feat. Nowe wiersze sławnych poetów
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 5.02 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 30 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.