EnglishEnglish
 
Improkracja: Musical Absolutnie Improwizowany; Jazz Jam Session

Improkracja: Musical Absolutnie Improwizowany; Jazz Jam Session

wt., 16 kwietnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Komedia improwizowana na żywo, przy aktywnym udziale publiczności!

Musical improwizowany, to wykwintna, wymagająca i szalenie atrakcyjna część teatru improv. Improkracja z wielką radością zaprasza na spektakl, gdzie każda nuta, każde słowo będzie zaimprowizowane. Widzowie oraz aktorzy będą odkrywać scenę po scenie, przeżywając jednocześnie to, co w musicalach lubimy najbardziej, czyli trochę komedii, wzruszenie oraz melodie, które zapadną Wam w pamięć.

Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session z wrocławskimi muzykami jazzowymi.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Musical Absolutnie Improwizowany
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 16.04 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 30 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.