EnglishEnglish
 
Improkracja świętuje 8 urodziny!

Improkracja świętuje 8 urodziny!

wt., 15 października 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

W lutym 2011 roku rozpoczęliśmy przygotowania do premierowego spektaklu. Wiele miesięcy prób, docierania się składu, pierwszych kroków w improwizację. W końcu nadszedł upragniony dzień 18.10.2011, pamiętamy dokładnie ostatnie minuty przed wejściem na scenę... Reszta to już historia. Historia bardzo udana.

Zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół, widzów do wspólnego świętowania 8 urodzin Improkracji :) Będą niespodzianki, tort, coś dobrego %, a przede wszystkim będzie to, co my i Wy lubimy najbardziej: dużo dobrego impro!

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja

Co? Improkracja świętuje 8 urodziny

Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant

Kiedy? 15.10 wtorek

O której? 20:00

Za ile? 30 zł

Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu 

Warto? Warto!

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Bilety
Sprzedaż zakończona.