EnglishEnglish
 
Kolacja pożegnalna

Kolacja pożegnalna

pon., 4 marca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Promocja

Tylko teraz bilety 30% taniej!
Opis

De Alexandre de la Patellière & Matthieu Delaporte

KOLACJA POŻEGNALNA

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, którą organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!

Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Zapraszają Didiera, wieloletniego przyjaciela, którego zapraszają na pożegnalną kolację.

Podczas wizyty robią wszystko aby gość czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier, w tej roli fantastyczny Janusz Chabior w pewnym momencie orientuje się o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkania.

Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, Pierre, czyli Piotr Gąsowski z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli.

Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca?

Wszystko się okaże na scenie!

Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana spowodują, że będzie to niezapomniana zabawa.

Występują: Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior i Piotr Gąsowski.
Reżyseria:Tomasz Dutkiewicz

Czas trwania: ok. 1h 45 min.

Bilety
Sprzedaż zakończona.