EnglishEnglish
 
Nie jesteś sama

"Nie jesteś sama"

niedz., 3 listopada 2013, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

W związku z licznymi zapytaniami związanymi z żałobą narodową informujemy, że spektakl odbędzie się w zaplanowanym terminie.
Opis

„Nie jesteś sama” – spektakl z piosenkami Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Stanisławy Celińskiej i Krystyny Tkacz.

Radio Wrocław zaprasza na spektakl o miłości, tęsknocie, zdradzie i cierpieniu, ale też o przyjaźni, radości, nadziejach i marzeniach.

„Nie jesteś sama...” to historia kobiety, która wiele w życiu doświadczyła i niejedno widziała, opowiedziana słowami Agnieszki Osieckiej – wielkiej damy polskiej sceny muzycznej.

Piosenki Osieckiej bywają smutne, nostalgiczne, gorzkie, ale drugie tyle jest żartobliwych, przekornych, ironicznych i wręcz zabawowych. Żeby się nimi zachwycić, wystarczy wybrać się na spektakl wyreżyserowany przez znakomitego aktora Teatru Ateneum Artura Barcisia i zaśpiewany przez dwie wyborne aktorki – Stanisławę Celińską i Krystynę Tkacz. Wojciech Borkowski, którego opiece powierzono stronę muzyczną spektaklu, z wielkim wyczuciem podążył za wizją reżysera i aktorek i odważył się na zupełnie nowe aranżacje. Do ich wykonania zaprosił dwóch młodych, utalentowanych muzyków – Pawła Stankiewicza i Macieja Szczycińskiego.

Występują: Stanisława Celińska, Krystyna Tkacz, Artur Barciś

Gra zespół muzyczny w składzie: Wojciech Borkowski – fortepian, Paweł Stankiewicz – gitara, Maciej Szczyciński – kontrabas

Źródło: organizator wydarzenia

 

 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.