EnglishEnglish
 
Niebezpieczna Gra - Richard Stockwell

Niebezpieczna Gra - Richard Stockwell

pt., 25 listopada 2011, 20:00

Impart
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Niebezpieczna gra - Richard Stockwell

Miłośników teatru, dobrego kryminału oraz fanów popularnej pary wrocławskich aktorów zapraszamy na kolejną premierową produkcję teatralną na scenie Centrum Sztuki Impart.

Przypadkowe spotkanie Ricka i Jane. On zapłacił za jej zakupy, bo nie wzięła z domu portmonetki. A potem zaprosił do siebie. Początkowo toczy się między nimi niewinna rozmowa, która coraz bardziej robi się mroczna i zagadkowa. Najpierw okazuje się, że nie jest to jego dom. W każdym razie on w nim nie mieszka. Zaczynamy się domyślać, że to „przypadkowe” spotkanie w sklepie zostało precyzyjnie przez niego zaplanowane. On wie wiele, a wręcz wszystko o jej małżeństwie, o brutalnym i nieprzewidywalnym mężu – Michaelu. Chce jego śmierci – z osobistych powodów, których na razie nie chce jej wyjawić. Ku jego zdziwieniu Jane jest gotowa z nim współpracować. Ale w trakcie rozmowy okazuje się, że i ona kłamała opowiadając o sobie. Powoli oboje konspiratorzy coraz bardziej się odkrywają. A prawda jest też coraz bardziej mroczna. Bo ich przeszłość to przestępstwa, morderstwo i przemoc. Między nimi pojawia się też przemoc. Nawzajem siebie szantażują i straszą. Mamy coraz więcej zwrotów akcji, aż do zaskakującego zakończenia.

Występują:

Małgorzata Kałuzińska - w 1992 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim wrocławskiej PWST.  W latach 1993-94 związana z Teatrem im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Pracowała z Jackiem Skalskim przy "Historii noża", Janem Jakubem Kolskim przy "Jańciu Wodniku", Waldemarem Krzystkiem przy "Wizycie starszej pani" . Brała udziała w wielu serialach. Od 2005 występuje w Teatrze Komedia we Wrocławiu w "Szalonych nożyczkach" i "Rodzinie Kerwoodów", a w CS Impart gra w "Monologach waginy".

Grzegorz Wojdon - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, w której wykłada do dziś oraz w Studiu Musicalowym przy Teatrze Capitol, prowadząc zajęcia z gry aktorskiej. Występuje gościnnie na deskach teatrów wrocławskich oraz w Teatrze im. H. Modrzejewskiej w Legnicy, gdzie zagrał m.in. w sztukach: "Ballada o Zakaczawiu", "Wschody i zachody miasta". Wystąpił też w telewizyjnej adaptacji "Rozmów z katem", w reż. Jana Englerta. Poza tym zagrał w wielu popularnych serialach telewizyjnych, między innymi w: "Na dobre i na złe", "Warto kochać" i  "Na Wspólnej", "Kryminalni", "Pitbull i Trzeci oficer. Ma na swoim koncie ponad 20 ról filmowych – "Kochaj i rób co chcesz", "Motór", "Nie panikuj", "Komornik", "Tysiąc zakazanych krzaków", "Mniejsze zło", "Operacja Dunaj". Na Festiwalach Offskar 2006 i Young Film Festiwal otrzymał nagrody za główną rolę w filmie "Marco P. i złodzieje rowerów".

tłumaczenie: Eliza Pawłowska
reżyseria: Giovanny Castellanos Cabarique
scenografia i kostiumy: Maria Duffek, Rafał Waltenberger
czas trwania spektaklu - około 80 min.

źródło: materiały promocyjne organizatora (imrt)

Bilety
Sprzedaż zakończona.