EnglishEnglish
 
Pikantni

Pikantni

niedz., 12 lutego 2017, 16:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.
--

Informujemy, że z przyczyn losowych i od nas niezależnych w spektaklu pt. "Pikantni" w dniu 12 lutego w zastępstwie Mikołaja Roznerskiego rolę Christopha zagra Mikołaj Krawczyk - aktor znany z ról w wielu popularnych serialach m.in. "Pierwsza Miłość", "Barw Szczęścia" czy "Przyjaciółki".

Mamy nadzieję, że ta zmiana, gwarantująca również najwyższy poziom przedstawienia, nie wpłynie na Państwa decyzję spędzenia tego wieczoru w ATM Scena na Bielanach w towarzystwie Barbary Kurdej-Szatan, Anny Muchy, Mikołaja Krawczyka i Michała Ziembickiego.
Opis

Dwa znudzone sobą małżeństwa: Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja jednak komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie…  Czy żądny nowych eksperymentów Alex (Michał Ziembicki), jego sceptyczna żona Doris (Barbara Kurdej-Szatan), nowoczesna i rozwiązła Bea (Anna Mucha) oraz jej monogamiczny mąż Christoph (Mikołaj Krawczyk), wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.