EnglishEnglish
 
Piosenki z teatru - Krystyna Janda

Piosenki z teatru - Krystyna Janda

sob., 12 października 2013, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Krystyna Janda zaśpiewa „Piosenki z teatru”


Emocje wyśpiewane przez Krystynę Jandę, ubrane w słowa Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego. Całość w reżyserii Magdy Umer. Zapraszamy na wyjątkowy koncert 12 października o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław. 

Krystyna Janda znana jest przede wszystkim jako fenomenalna aktorka teatralna i filmowa, reżyserka, autorka książek i felietonów. Śpiewająca Krystyna Janda to zjawisko dość  rzadkie. Dlatego też najsłynniejsze przeboje ze spektakli: „Biała Bluzka”, „Marlena” i „Kobieta zawiedziona” w interpretacji  Pani Krystyny czynią spektakl „Piosenki z teatru” naprawdę wyjątkowym.

"Na zakręcie", "Wariatka", "Johnny", "Moje blond małżeństwo" ,"Czego mogę sobie życzyć?" to tytuły, które na stałe wpisały się w kanon przebojów polskiej piosenki. Całość widowiska przepleciona jest rozmową aktorki z publicznością, jej osobistą refleksją na temat teatru i śpiewania, opowieścią jak dochodziło do spotkania z każdą z kolejnych piosenek. Na scenie towarzyszy jej czteroosobowy zespół muzyków, a wśród nich Wojciech Borkowski, autor wszystkich aranżacji.

PIOSENKI Z TEATRU

Czas trwania koncertu 80 minut (bez przerwy)

Krystyna Janda

oraz

Wojciech Borkowski - fortepian
Andrzej Łukasik - kontrabas
Marek Wroński - skrzypce
Adam Lewandowski – perkusja
 

Radio Wrocław- zapraszamy!

Bilety:
130zł - kategoria I
110zł - kategoria II 

Źródło: Radio Wrocław S.A.
Foto: Robert Jaworski 

Bilety
Sprzedaż zakończona.