EnglishEnglish
 
Piotruś Pan i Piraci

Piotruś Pan i Piraci

2014-01-18 - 2014-01-19

Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Najmłodszych miłośników teatru zapraszamy na kolejne spektakle „Piotrusia Pana i Piratów” w wykonaniu artystów Wrocławskiego Teatru Dla Dzieci.

Utrzymane w konwencji baśni dynamiczne i barwne widowisko, opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, adresowane jest do dzieci szkół podstawowych.

Artyści Wrocławskiego Teatru dla Dzieci zabierają widzów w niezwykłą krainę marzeń, snu i teatru…

Przez scenę i nad nią przemieszczają się olbrzymie, ruchome obiekty – wielki statek piracki, Krokodyl, który ryczeć i straszyć potrafi, przezabawny rock’n’rollowy Niby-Ptak, kolorowe lale, niezwykłe maski i niesamowite marionety...

Dzięki mobilnym dekoracjom, wartkiej, pełnej zaskakujących zwrotów akcji, z walkami i pojedynkami szermierzy, dzięki galerii niesamowitych postaci, których dialogi uzupełniają melodyjne piosenki i pirackie szanty, przedstawienie trzyma w napięciu, nie pozwalając się młodemu widzowi ani przez moment nudzić.

Premiera – 18.12.2011r.

„Siedziałem na widowni wrocławskiego Impartu za chmarą rozwrzeszczanych dzieciaków i bawiłem się tak samo, jak one prostotą, teatralną umownością, wyobraźnią, zaskakującymi pomysłami i ciepłymi postaciami głównych bohaterów.(…) Wszystko prosto, bez zadęć na niewiadomo jak wielką sztukę, ale z lekkością w konwencji wspólnej zabawy.”  – K. Kucharski, „Gazeta Wrocławska”

Czas trwania spektaklu - 80 min.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:  15 zł

Bilety
Sprzedaż zakończona.