EnglishEnglish
 
Radio od Mikołaja

Radio od Mikołaja

niedz., 6 grudnia 2015, 10:30

sprzedaż zakończona
Opis

Radio od Mikołaja – spektakl dla dzieci w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Mikołajki to czas bardzo wyczekiwany przez najmłodszych przez cały rok. To okazja do sprawiania wszelkiego rodzaju niespodzianek i  czas wielkiej radości dla dzieci.  Akademia Młodego Radiowca Radia Wrocław, Radio Wrocław i Radio RAM przygotowali specjalnie na tę okazję wyjątkową propozycję. Z okazji Dnia Św. Mikołaja zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i klas 1-3, na specjalne spotkanie mikołajkowe 6 grudnia 2015 r. o godz. 10:30 w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Najważniejszym punktem programu będzie widowisko teatralno-muzyczne „Aladyn” przygotowane przez Wrocławski Teatr Muzyczny T-art oraz koncert Big Bandu,  który będzie towarzyszył całemu wydarzeniu. Spektakl „Aladyn” to roztańczona i rozśpiewana w iście bollywoodzkim stylu historia nastoletniego chłopca o imieniu Aladyn. Opowieść osadzona w baśniowych realiach dalekowschodniej krainy. Na scenie pojawia się: podstępny czarnoksiężnik, niesforna paczka Aladyna, piękna księżniczka i oczywiście Dżin wyłaniający się z czarodziejskiej lampy, aby spełnić życzenia jej właściciela. 

W trakcie wydarzenia muzycy, artyści oraz radiowcy uczą publiczność piosenek, a w kulminacyjnym i najbardziej nieoczekiwanym momencie słychać głos Mikołaja, który radiowym głosem będzie składał dzieciom życzenia.  Każde dziecko - uczestnik Mikołajek otrzyma upominek od Radia Wrocław, naszych najmilszych Gości zaprosimy także na słodki poczęstunek. Gwarantujemy także doskonałą obsługę, fantastyczny program artystyczny i uśmiech na twarzy wszystkich dzieci- uczestników Mikołajek w Dobrym Tonie.

Zapraszamy: Radio Wrocław, Radio RAM, Ośrodek Szkoleń Radia Wrocław

Bilety
Sprzedaż zakończona.