EnglishEnglish
 
Sex dla opornych

Sex dla opornych

sob., 18 marca 2017, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Alice i Henry mają za sobą 25 lat udanego związku małżeńskiego: dom, zasobne konto, trójkę dzieci, które już nie wymagają opieki i… 

On jest z tego zadowolony, jak to inżynier. Lubi wrócić do domu, siąść przed telewizorem, obejrzeć wiadomości. Ona mniej, chciałaby od życia czegoś więcej… Alice (Maria Pakulnis) zaprasza męża (Mirosław Kropielnicki) na weekend do eleganckiego hotelu. Wydaje się jej, że wystarczy poczytać wspólnie poradnik dla małżeństw, w które wdarła się rutyna, a może nawet nuda, porozmawiać i wcielić „poradnikowe” mądrości w życie. Ale życie jest nieco bardziej skomplikowane, niż to się wydaje autorom takich poradników jak „Seks dla opornych”. 

Gwiazdorska obsada, znakomita reżyseria i  scenografia. To z pewnością jeden z tytułów, który rozbawi was do łez, a zarazem stanie się przyczynkiem do zajrzenia w głąb siebie. 

Doskonały duet – Mirosław Kropielnicki i Maria Pakulnis – pod dyrektywą Bożeny Borowskiej to świadectwo klasy, doświadczenia i aktorsko-reżyserskiego mistrzostwa w każdym calu. 

Zatem nie zwlekajcie dłużej, „Seks dla opornych“ czeka na was!

 

Bezpłatny autobus w dniu spektaklu:

16:00 oraz 19:00 – odjazd z Centrum (Opera Wrocławska) do Sceny ATM
18:30 oraz 21:30 – odjazd ze Sceny ATM do Centrum ( Opera Wrocławska)

Bilety
Sprzedaż zakończona.