EnglishEnglish
 
Własność znana jako Judy Garland

Własność znana jako Judy Garland

niedz., 26 maja 2013, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

 

"Własność znana jako Judy Garland"

    Hanna Śleszyńska oraz Piotr Tołoczko / Hubert Podgórski

 

Polska prapremiera - Broadway’owski hit po raz pierwszy w Polsce!

 

Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga "Czarnoksiężnik z krainy Oz".

Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.

W 2006r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora, amerykańska aktorka Adrienne Barbeau.  Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która, jak każdy celebryta,  wiedzie podwójne życie – osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin. Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość.

Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony. Prawda o życiu, której nie przeczytamy w gazecie, internecie, nie obejrzymy w telewizji – top secret. A, jak wiadomo, im ściślej strzeżona tajemnica, tym bardziej fascynująca opowieść.

 

Występują:  Hanna Śleszyńska oraz Piotr Tołoczko / Hubert Podgórski

Przekład/reżyseria: Sławomir Chwastowski
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy:David Zalesky, Varvara Frol

Źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety:

Przedsprzedaż - promocja do 30 kwietnia:
80zł - I kategoria
65zł - II kategoria
Przedsprzedaż:
95zł - I kategoria
80zł - II kategoria

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.