EnglishEnglish
 
Wszystko o mężczyznach

Wszystko o mężczyznach

2015-11-30 - 2016-03-04

Wrocław, Opole
sprzedaż zakończona
Opis

Męski świat wykreowany ze strzępów rozmów podsłuchanych w siłowni, deklaracji składanych przy kieliszku, buńczucznych gróźb mafiozów z półświatka, nie do końca twardych męskich rozmów w sytuacjach kiedy staje się to wobec utraty najbliższych... Trzech aktorów wciela się w kilkanaście postaci, z pasja i szczerością dając widzom powód do uśmiechu i jednocześnie do zadumy.

Autor: MIRO GAVRAN
Reżyseria i scenografia: BARTŁOMIEJ WYSZOMIRSKI
Produkcja: "AGENCJA KSIĘŻYC W MISCE" I TEATR KAMIENICA

Obsada:

ARKADIUSZ JANICZEK - aktor Teatru Narodowego w Warszawie, szerokiej publiczności znany z serialu "Złotopolscy" oraz z pamiętnej roli w "Placu Zbawiciela" Krzysztofa Krauzego, nie jest mu również obca estrada występuje z Kabaretem Moralnego Niepokoju.

MICHAŁ LESIEŃ -GŁOWACKI - aktor znany widowni z wielu ról filmowych i telewizyjnych największą popularność przyniosła mu rola w filmie "Nie ma zmiłuj" - Waldemara Krzystka, seriale: "Blondynka", "M jak miłość" oraz sitcom "Lokatorzy". Od wielu lat zajmuje się produkcją teatralną.

MARCIN  KWAŚNY - popularny aktor filmowy, serialowy, teatralny występujący na co dzień w Teatrze "Kwadrat" i w "Teatrze Polskim" scenarzysta kultowego filmu "Rezerwat".

Bilety
Sprzedaż zakończona.